roku.

  
Śmiłowice herb

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH

22 października 2014

Wycieczka do Bochni, Łagiewnik i Niepołomic

9 października 2014 r. z inicjatywy KGW zorganizowano wycieczkę do Bochni, Łagiewnik i Niepołomic. Jak widać wg. programu to plan wycieczki był bardzo bogaty. W Bochni zwiedziliśmy kopalnię soli. Zjechaliśmy na dół by pozwiedzać i zobaczyć jak wyglądała praca górników pod ziemią. Tam również podobnie jak i w naszych kopalniach witano się pozdrowieniem Szczęść Boże. Z Bochni udaliśmy się do Łagiewnik do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Tutaj pod przewodnictwem kapłana zwiedziliśmy Sanktuarium oraz indywidualnie Centrum Jana Pawła II.

Ze względu na napięty harmonogram musieliśmy szybko udać się do autokaru aby pojechać do Niepołomic. Tu zwiedziliśmy zamek myśliwski, a potem udaliśmy się do "Stodoły" gdzie po tak intensywnym zwiedzaniu posililiśmy się kiełbasą z grilla, trochę odetchnęliśmy i trzeba była udać się w drogę powrotną. I tu musieliśmy się dosyć spieszyć, bo droga do Mikołowa jeszcze daleka. Kierowca zaś musiał stawić się w bazie na określona godzinę. Wycieczka się udała, było wesoło i dużo miejsc zwiedziliśmy.

Dziękujemy paniom z zarządu KGW za trud i zorganizowanie wycieczki, panu sołtysowi za pomoc w sprawach finansowych oraz panu kierowcy za bezpieczną i miłą podróż. Trzeba jeszcze dodać, że w czasie postojów u pana kierowcy można było kupić pyszną, gorącą kawę.

(Fotoreportaż jest dostępny w zakładce "Zdjęcia".)
C.W.B.


14 września 2014

OGŁOSZENIE

W dniu 9 października Koło Gospodyń organizuje wycieczkę do Bochni, Łagiewnik i Krakowa. Wyjazd o godz. 700 zbiórka przy kapliczce. Koszt wycieczki 10 zł członkowie Koła i 40 zł dla pozostałych uczestników.
Zapisy do 5 października przyjmują panie:

Krystyna Michalska
Jadwiga Sosna.
Sekretarz KGW Celina Bubała


31 sierpnia 2014

Informacja o zebraniu KGW

Informujemy że w dniu 1 września 2014 o godz 1700 w sali OSP odbędzie się spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich
Sekretarz KGW Celina Bubała


10 marca 2014

Zebranie KGW

Tak jak było ustalone wg planu, w dniu 10.03.2014 r. o godz.1700 w sali OSP odbyło się nasze spotkanie. Było one połączone z prelekcją na temat Leczniczych Właściwości ALOESU. Nasza przewodnicząca pani Jadzia zaprosiła dwie przedstawicielki firmy FOREWER która to zajmuje się rozpowszechnianiem produktów z aloesu.

Pani Danka i pani Bożena , bo tak miały na imię owe przedstawicielki przedstawiły nam pokrótce lecznicze właściwości owej rośliny. Dowiedziałyśmy się, że istnieje 200 gatunków aloesu ale najlepszą odmianą jest ALOE VERA BARBEDENSIS , ma ona najlepsze właściwości odżywcze, lecznicze i zdrowotne.

Po prezentacji prowadziłyśmy jeszcze przez chwilę rozmowy na temat produktów, które przedstawiły nam panie.

Spotkanie KGW Spotkanie KGW Spotkanie KGW Spotkanie KGW Spotkanie KGW Spotkanie KGW Spotkanie KGW Spotkanie KGW Spotkanie KGW Spotkanie KGW Spotkanie KGW Spotkanie KGW Spotkanie KGW Spotkanie KGW
C.W.B.


5 lutego 2014

Zebranie KGW

Dnia 05 lutego odbyło się spotkanie KGW. Na spotkaniu tym nasza Przewodnicząca Pani Jadzia odczytała sprawozdanie z działalności Koła za 2013 r., oraz zgłosiła swoją rezygnację z pełnienia funkcji Przewodniczącej. Jednogłośnie przez wszystkie członkinie, oraz Pana Sołtysa rezygnacja ta została obalona. Pani Jadzia zostaje więc w dalszym ciągu naszą Przewodniczącą.

Następnym krokiem spotkania było ustalenie planu pracy na ten rok. Zostały również zebrane składki członkowskie. W spotkaniu brało udział 18 osób wraz z panem Sołtysem. Pan Sołtys zapewnił nas, że Rada Sołecka jak co roku przeznaczy pewną kwotę na naszą działalność.

Całe zebranie toczyło się w miłej atmosferze przy kawie i ciasteczku. Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu i zapraszamy na następne, które będą ogłaszane sukcesywnie wg planu. Informacje jak zawsze będą na tablicach ogłoszeń, na stronie internetowej oraz przekazane w Kościele podczas ogłoszeń parafialnych.

Spotkanie KGW Spotkanie KGW Spotkanie KGW Spotkanie KGW Spotkanie KGW Spotkanie KGW Spotkanie KGW Spotkanie KGW
C.W.B.


5 stycznia 2014

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE KOLĘDOWE

Koło Gospodyń Wiejskich pragnie zaprosić wszystkich członków jak i zainteresowane osoby spoza Koła w dniu 22.01.2014r. na wspólne kolędowanie oraz zabawę przy muzyce. Członkowie Koła mają wstęp za darmo, osoby spoza Koła płacą 30 zł od osoby. Zapisy do dnia 19.01.2014r. przyjmują panie: Krystyna Michalska oraz Jadwiga Sosna.
kol_01 (29 kB)
Wszystkie panie chcące dołączyć do naszego KOŁA zapraszamy na nasze spotkania. Informacje są wywieszane na tablicach ogłoszeń oraz podawane są na stronie Sołeckiej w zakładce KGW.

ARCHIWUM

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH 2013Jesteś

gościem na tej stronie
od 2 lutego 2013 r.


Reklama Reklama Reklama
Administrator strony

Copyright © 2013 gmb. All Rights Reserved.