roku.

  
Śmiłowice herb

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH

30 czerwca 2021

KGW Śmiłowice wycieczka na Kubalonkę

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią wreszcie mogliśmy wyruszyć na wycieczkowy szlak.

Pani Krysia nasza Przewodnicząca zorganizowała okazji 10 - lecia istnienia reaktywowanego Koła Gospodyń Wiejskich.

Tutaj czekała na nas atrakcja. Przejazd konnymi zaprzęgami, który prowadził leśnym traktem. Mogliśmy podziwiać widoki i poczuć naturalny zapach lasu , bez spalin i miejskiej wrzawy. Po powrocie na parking z którego wyruszyliśmy zaprzęgami czekał na nas posiłek oraz kawa i ciasto. Po posiłku co niektórzy zrobili jeszcze zakupy pamiątek dla swoich milusińskich.

Dalej trasa zaprowadziła nas do Ustronia, gdzie jak wiadomo są najlepsze lody "U Janeczki". Z cukierni spacerkiem wróciliśmy na parking z którego to kierowaliśmy się już w stronę Mikołowa.

Było świetnie! Pogoda dopisała i humory też.

Dziękujemy :

  • naszej Przewodniczącej za taki pomysł uświetnienia naszego 10 - cio lecia,
  • panu kierowcy za bezpieczną jazdę
  • wszystkim uczestnikom za dobry humor i pogodną atmosferę

KGW na Kubalonce KGW na Kubalonce KGW na Kubalonce KGW na Kubalonce KGW na Kubalonce KGW na Kubalonce KGW na Kubalonce KGW na Kubalonce
Celina Bubała /protokolant/

31 maja 2021

Zebranie Koła Gospodyń Wiejskich

       Nasze panie KGW na zebraniu między innymi dyskutowaly nad planem pracy na obecny rok. Nareszcie można przy przestrzeganiu bezpieczeństwa przeciwirusowego spotkać się i na resztę roku przygotować plan zajęć.

       24 panie pod przewodnictwem pani Krystyny i w obecności Sołtysa Sołectwa ustalily plan działania w tym roku.Miedzy innymi pomoc w organizacji Dnia Dziecka, Dożynek Sołeckich, Dnia Sportu, Spotkania oplatkiwego dla Seniorów, Mikołaja oraz na pierwszym planie zaraz w czerwcu wyjazd integracyjno kulinarny, który po przerwie spowodowanej wirusem zintegruje wszystkie panie.

       Zapraszamy do naszego kola chętne panie które chciałyby podzielić się swoim talentem kulinarnym z możliwością miłego spędzinia czasu w rodzinnej atmosferze.

Zebranie KGW Zebranie KGW Zebranie KGW
Przewodnicząca KGW

Notatka ze spotkania 24.05.2021 r.

Dnia 24 maja br. nasze Koło Gospodyń po bardzo długiej przerwie spotkało się w dosyć licznym gronie bowiem dołączyły do nas panie z grupy "Zakątek Pokoleń" jest to grupa ćwiczeń rehabilitacyjnych, która co tydzień ma zajęcia w Sali Bankietowej przy naszym OSP.

Zaś co dotyczy naszych spraw organizacyjnych to składka członkowska nie zmieniła się i dalej wynosi 30 zł.

W listopadzie nasze Koło będzie obchodziło 10 - tą rocznicę istnienia z tej okazji nasza Przewodnicząca planuje zorganizowanie nieodpłatnej wycieczki dla członków KGW. Wyjazd ten ma być na Kubalonkę w drugiej połowie czerwca br.

W sprawach organizacyjnych nie mogło zabraknąć również udziału członków KGW przy organizacji imprez takich jak: Dzień Dziecka, a przede wszystkim wystroju Korony Dożynkowej i ogólnie Dożynek.

Przyniesione zostały nasze stroje ludowe do przeglądu i ewentualnych przeróbek.

Jak zawsze zebranie przebiegało w miłej i wesołej atmosferze przy kawce albo jak kto woli herbatce i kołoczu, który tym razem stawiał nasz pan Sołtys z okazji swoich urodzin.

Dziękujemy panu Sołtysowi, naszej Przewodniczącej pani Krysi za świetną organizację, a wszystkim członkom za dobry humor.

Notatkę sporządziła p. Celina sekretarz KGW

3 kwietnia 2021

Życzenia Wielkanocne

wielkanoc_2021_kgw (81 kB)
Koło Gospodyń Wiejskich

ARCHIWUM

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH 2020

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH 2019

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH 2018

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH 2017

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH 2016

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH 2015

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH 2014

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH 2013booked.net

Jesteś

gościem na tej stronie
od 2 lutego 2013 r.


Reklama Reklama Reklama
Administrator strony

Copyright © 2021 lebmar. All Rights Reserved.