roku.

  
Śmiłowice herb

ŚWIETLICA PRZY O.S.P. ŚMIŁOWICE


ŚWIETLICA SRODOWISKOWA JEST CZYNNA W GODZINACH

PONIEDZIAŁEK 1200 - 2000
WTOREK 1200 - 2000
ŚRODA 1200 - 2000
CZWARTEK 1200 - 2000
PIĄTEK 1200 - 2000


9 grudnia 2016 r.

Pora uaktualnić działania świetlicy w Śmiłowicach

Październik upłynął uczestnikom zajęć świetlicowych na "Barwach jesieni", "Święcie Ziemniaka"oraz przygotowaniach do Halloween. W ubiegłym roku o tej samej porze organizowaliśmy pokaz mody jesiennej, w ty roku korzystaliśmy z pięknej jesieni w plenerze. Zbierane kasztany, żołędzie, liście do tej pory zdobią pomieszczenia świetlicy. Święto Ziemniaka to głównie rzeźbienie w tym materiale, żonglowanie ziemniakami i konsumpcja produktów ziemniaczanych. Wspólnie z uczestnikami zajęć w bibliotece z wyprzedzeniem przygotowaliśmy lubiane przez dzieci i młodzież święto Halloween.

Listopad rozpoczął się od zadumy i zajęć na temat Święta Zmarłych i Zaduszek. Ponad tydzień z dziećmi i młodzieżą tworzyliśmy wystawę i dyskutowali na temat „Patriotyzm-ważna rzecz". Miesiąc listopad zakończyliśmy zabawą andrzejkową.

Grudzień to miesiąc św. Mikołaja, prezentów, choinki i świąt Bożego Narodzenia. Wszystko to mocno odzwierciedlone jest w działalności naszej świetlicy.

Wiesława Stawska

13 października 2016 r.

Witamy w Świetlicy

Lato minęło bezpowrotnie. Mam nadzieję, że uczestnicy zajęć w świetlicy w Śmiłowicach będą mieli co wspominać. W naszej świetlicy zajęcia wakacyjne jak np. olimpiada dziecięco-młodzieżowa (w nawiązaniu do olimpiady w Rio...), przedłużyły się na czas roku szkolnego. 15 wręczonych medali zwycięzcom olimpiady w Śmiłowicach było ilością większą niż zdobytych przez reprezentantów naszego kraju na olimpiadzie letniej.

Wrzesień to miesiąc małej "rewolucji" w świetlicy. Mam nadzieję, że zmiana "opiekuna świetlicy" na mikołowski MOPS będzie korzyścią dla uczestników zajęć. Także we wrześniu gruntowne malowanie i remont pomieszczeń świetlicy, klatki schodowej i toalet, obiecane przez Sołtysa zostało szybko zrealizowane. Miesiąc wrzesień oprócz zajęć o tematyce jesiennej upłynął nam na -jedzeniu. Dużo mówiliśmy o witaminach. Uczestnicy dzielenie przygotowali pyszne, zdrowe sałatki z surowców przez siebie przyniesionych.

Październik też zapowiada się ciekawie. Już na zajęciach w bibliotece rozpoczęliśmy tematykę hallowinową, która zakończy się imprezą, ale o tym następnym razem...

Wiesława Stawska

4 października 2016

Zabawa Sylwestrowa

og_105 (51 kB)
Sołtys Sołectwa Śmiłowice Józef Świerczyna

8 lipca 2016 r.

Witamy w Świetlicy

Za nami kolejny rok szkolny 2015/2016. Część uczniów ze Śmiłowic z bardzo dobrymi i dobrymi świadectwami z żalem opuściło mury Szkoły Podstawowej nr 8. Duża większość powróci tam po wakacjach. W tej chwili cieszymy się wraz z dziećmi dyplomami, wyróżnieniami i nagrodami. Jest ich naprawdę dużo.

Już na początku wakacji młodzież ze Śmiłowic wyjechała na obóz strażacki. Pozostali chętnie uczestniczą w zajęciach świetlicy sołeckiej. Oprócz ciekawych zajęć codziennych dominującym tematem jest EURO 2016. Dyskusjom o meczach i zawodnikach nie ma końca. Wszyscy jesteśmy dumni z naszej drużyny. Wystawa namalowanych polskich zawodników piłki nożnej towarzyszy naszym spotkaniom w świetlicy.

Wiesława Stawska

9 czerwca 2016 r.

Witamy w Świetlicy

Nasza śmiłowicka świetlica prowadzi swoją szeroką działalność. W poprzednią sobotę braliśmy udział ze wszystkimi uczestnikami w Wielkim Festynie Strażackim na terenach rekreacyjno sportowych przy ul. Gliwickiej. Ostatnia sobota tj. 4 czerwca to corocznie organizowany przez Radę Sołecką, Sołtysa oraz Koło Gospodyń- Dzień Dziecka. Zarówno nasza straż pożarna jak i nasz radny pan Remigiusz Kuś uprzyjemnili wszystkim uczestnikom tegoroczny Dzień Dziecka. Dzieci duże i małe brały czynny udział w grach i zabawach. Rywalizowały drużynowo w zawodach organizowanych przez pana Mirka i moją skromną osobę. Nie zabrakło nagród, smakołyków oraz pieczonych kiełbasek.

Wiesława Stawska

7 maja 2016 r.

Witamy w Świetlicy - sobotni piknik

Zapytani o zdanie uczestnicy sobotniego pikniku – zgodnie odpowiadali, - że zabawa się udała. Zarówno pogoda jak i uczestnicy dopisali. Młodzież i dzieci przyniosły piknikowe smakołyki. Jak zwykle na mieszkańców Śmiłowic można zawsze liczyć. Siedząc na kocykach smakowaliśmy "maszkiety" prosto z koszyczków piknikowych.

Odbywały się różnorodne gry i zabawy. Chłopcy rozegrali mecz piłki nożnej. Wszyscy chętnie grali w dwa ognie. Nie obyło się bez gry w karty w ulubionego "cygana".

Na zakończenie wszyscy wykazali super kreatywność w odgadywaniu scenek z ulubionych filmów, przedstawień i bajek. Mam nadzieję, że tak fajną zabawę na świeżym powietrzu, jaką był sobotni piknik uda nam się w przyszłości powtórzyć.

(Fotoreportaż jest dostępny w zakładce "Zdjęcia")
Wiesława Stawska

5 maja 2016 r.

Witamy w Świetlicy

W świetlicy wciąż coś się dzieje. Po świętach wielkanocnych rozpoczęliśmy cykl zajęć wiosennych. Wykonywane były piękne kwiaty, które częściowo zdobią świetlicę. Prace plastyczne tematyczne "Wiosna w Śmiłowicach" zawisły na naszej tablicy wystawowej.

Robiłyśmy z dziewczynami wianki wiosenne ze stokrotek. Na bieżąco odbywają się mecze tenisa stołowego oraz dzieci i młodzież zarówno chłopaki jak i dziewczyny "toczą boje" w piłkę nożną.

Wiesława Stawska

8 maja 2016 r.

Skaciorze zakończyli sezon

29 kwietnia 2016 r. zakończono czterdziesty siódmy sezon turniejów skata o Puchar Prezesa OSP Śmiłowice, który rozpoczął się 18 września 2015 roku. Wszystko zaczęło się, jak co roku, od dwurundowego turnieju skata, który nie wliczał się do ogólnej klasyfikacji. Po zakończeniu dwurundowych zmagań wszyscy zostali zaproszeni do ‘’dużej Sali’’ na podsumowanie sezonu i wręczenie nagród. Pierwszy przywitał wszystkich Przewodniczący Sekcji Skata w Śmiłowicach dh Piotr Tabacki , następnie głos zabrali : Prezes OSP Śmiłowice dh Dariusz Gaschi oraz Sołtys Sołectwa Śmiłowice Józef Świerczyna.

Do momentu ogłoszenia końcowych wyników , statystyki sezonu przedstawił Andrzej Gola;
w rozgrywkach wzięły udział 32 osoby, z czego 10 zaliczyło mniej niż 1/3 turniejów. Średnio w turnieju grało 18 osób, co w porównaniu do poprzednich sezonów oznacza spadek o 25%. Co najmniej 15 turniejów rozegrało 13 osób, a wszystkie 19 rozegrali Z. Kozacki, G. Kołodziej i W. Ryszka. Najwyższe wyniki w sezonie uzyskali:
K. Tyrała - 2671
R. Janeczek – 2670
G. Kołodziej – 2 584

Po przedstawianiu statystyk została przedstawiona klasyfikacja końcowa oraz nastąpiło wręczenie pucharu i dyplomów sześciu najlepszym w ogólnej klasyfikacji, która ukształtowała się następująco:

Lp.

IMIĘ

NAZWISKO

PUNKTY

15-ty wynik

SUMA

1

Zbigniew

Kozacki

28018

1290

2

Sylwester

Plata

25780

1323

3

Robert

Janeczek

24977

844

4

Piotr

Tabacki

24641

1318

5

Gabriel

Kołodziej

24509

1074

6

Gerard

Majowski

23781

1015

Najbardziej emocjonującym punktem zakończenia było głosowanie na „murorza” sezonu, którego wybierają w głosowaniu tajnym uczestnicy turniejów. Po podliczeniu głosów bezkonkurencyjnym „murorzem” sezonu 2015/2016 został wybrany A. Tchorz, któremu została wręczona okolicznościowa pamiątkowa kielnia murarska.

Skaciorze Skaciorze Skaciorze Skaciorze Skaciorze Skaciorze
Prezes OSP Śmiłowice
dh Dariusz Gaschi


8 kwietnia 2016 r.

Witamy w Świetlicy

W minioną sobotę, zgodnie z wcześniejszą informacją odbyło się w świetlicy sołeckiej "Marchewkowe Święto".

Świetlicę zdobiły wcześniej przygotowane plakaty. Jak zwykle frekwencja dopisała, zresztą humory i pogoda również.

Uczestnicy zajęć nie tylko czytali o zaletach marchwi ale także smakowali marchew pod różnymi postaciami. W pierwszej kolejności została "spałaszowana" marchew bio-gotowana. W następnej kolejności wypito wszystkie soki marchewkowe, chyba ze względu na wysoką temperaturę na dworze. Kosztowaliśmy obieraną i startą marchew w postaci różnych sałatek. Na zakończenie zjedliśmy marchewkowe ciasto a Sołtys swoim zwyczajem zabezpieczył nas w tzw. "maszkiety". Rodzice także wzbogacili "Marchewkowe Święto" w soki przyniesione przez uczestników a najważniejsze, że ubrania wszystkich miały akcenty marchewkowego koloru..

Marchewkowe Święto Marchewkowe Święto Marchewkowe Święto Marchewkowe Święto Marchewkowe Święto Marchewkowe Święto Marchewkowe Święto Marchewkowe Święto Marchewkowe Święto Marchewkowe Święto Marchewkowe Święto Marchewkowe Święto Marchewkowe Święto
Wiesława Stawska

24 marca 2016 r.

Witamy w Świetlicy

Dzięki szybkiej reakcji właściwych osób, po kilku dniach zamknięcia już od Wielkiego Tygodnia została udostępniona świetlica sołecka w Śmiłowicach dla wszystkich potrzebujących.

Wielki Tydzień to okres bardziej skłaniający do refleksji niż zabawy. Uczestnikom zajęć zostały stworzone możliwości celem zaspokojenia ich potrzeb fizycznych i duchowych. Młodzi uczestniczyli zgodnie z ich wyborami w zajęciach "pod chmurką", w bibliotece i świetlicy. Zgodnie z tradycją malowane były pisanki i tworzyliśmy inne prace wielkanocne.

Już w najbliższą sobotę tj. 2 kwietnia zapraszamy na "Marchewkowe Święto".

Witamy w Świetlicy Witamy w Świetlicy Witamy w Świetlicy Witamy w Świetlicy Witamy w Świetlicy Witamy w Świetlicy Witamy w Świetlicy Witamy w Świetlicy
Wiesława Stawska

6 marca 2016

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego – Paniowy 2016

We wtorek 23 lutego 2016 roku odbył się kolejny Turniej Tenisa Stołowego na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr. 8 w Paniowach. Udział wzięło 10 drużyn w tym jednostki OSP: Paniowy, Śmiłowice, Ornotowice, Mokre, Bujaków, Gardawice, Woszczyce, Jaśkowice, Łaziska Średnie i Gostyń.

Nasza drużyna miała zbiórkę o godzinie 8:15 i dotarła na miejsce w walecznych humorach.

W skład naszej drużyny weszli: Kierownik i opiekun Mariusz Dawid, oraz zawodnicy: Marcin Kalisz, Magdalena Pisarska, Adam Błaś, Patryk Gryacjalny, Łukasz Chodzidło, Dariusz Chodzidło, Paweł Tomala, Szymon Tomala, Jarosław Pisarski, Wojciech Dawid. Na początku wszyscy uczestnicy oraz zaproszeni goście zebrali się na Sali gimnastycznej, gdzie wszystkich serdecznie przywitał główny organizator Zastępca ds. sportu dh Józef Świerczyna oraz główny sędzia zawodów Kazimierz Kuchta. Potem nastąpiło rozlosowanie poszczególnych zawodników do odpowiednich grup: Najmłodsza do 15 lat, druga od 16 roku życia do 18 lat, trzecia dla osób powyżej 18 roku życia, osobną grupę stanowiły dziewczyny, piątą grupę stanowili zawodnicy mający licencję.

Po tej części wstępnej nastąpiły właściwe rozgrywki, które stały na bardzo wysokim poziomie. Można było odnieść wrażenie, że wszyscy gracze to prawdziwi profesjonaliści. Każdy z nich podczas gry dawał z siebie wszystko, wylewał litry potu, jak i grał całym sercem. Poza tym pojedynki te odbywały się zgodnie z zasadami fair-play.

Mimo osłabienia nasza drużyna zajęła ostatecznie bardzo dobre drugie miejsce, które uzyskaliśmy po dogrywce z Paniowami, gdyż wcześniej mieliśmy razem z nimi pierwsze miejsce. W przerwie zawodów można było się wzmocnić pyszną gotowaną kiełbasą wraz z bułką za co dziękujemy organizatorom. Dla spragnionych nie zabrakło zimnych napojów.

Poniżej zostały przedstawione dokładne wyniki zawodów.
 1. W grupie powyżej 18 lat drugie miejsce zajął Adam Błaś, a trzecie Marcin Kalisz
 2. W grupie od 16-18 lat drugie miejsce zajął Jarosław Pisarski
 3. U dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Magdalena Pisarska
 4. W grupie najmłodszej pierwsze miejsce zajął Dariusz Chodzidło, czwarty był Łukasz Chodzidło, piąty Paweł Tomala, szósty był Wojciech Dawid, ósmy Patryk Gryacjalny, a dziesiąty Szymon Tomala
(Fotoreportaż jest dostępny w zakładce "Zdjęcia")
Kierownik świetlicy: Mariusz Dawid

20 lutego 2016

„Liga w tysiąca” – po rundzie XIII

160223lt (89 kB)
Kierownik świetlicy: Mariusz Dawid

13 lutego 2016

Turnieje w tenisa stołowego

Jak co tydzień w klubie-świetlicy odbywają się turnieje tenisa stołowego. Tak też było w ostatnią sobotę 13 lutego 2016 roku, tylko, że zostały one podzielone na dwie grupy wiekowe. Pierwsza była przeznaczona dla młodszych do lat 14, a druga dla starszej młodzieży i dorosłych.

Pierwszy turniej dla młodszych rozpoczął się o godzinie 14:00 i wzięło w nim udział dziewięć osób które rozlosowane zostały w trzech grupach po trzy osoby, z których do dalszych rozgrywek awansowały po dwóch najlepszych uczestników.

Poniżej przedstawiono tabele tych grup:

Gr. A
Paweł Tomala 6p.
Jarosław Pisarski 3p.
Rafał Czaja 0p.
Gr. B
Dariusz Chodzidło 6p.
Patryk Gryacjalny 3p.
Adam Rymarczyk 0p.
Gr. C
Łukasz Chodzidło 6p.
Szymon Tomala 3p.
Aleksander Tracki 0p.

W następnej części walczyło sześcioro w dwóch grupach:

Gr. 1
Jarosław Pisarski 6p.
Patryk Gryacjalny 3p.
Dariusz Chodzidło 0p.
Gr. 2
Paweł Tomala 6p.
Szymon Tomala 3p.
Łukasz Chodzidło 0p.

O pierwsze miejsce walczyli Jarosław Pisarski i Paweł Tomala. Po zaciętej walce wygrał ten pierwszy. W pojedynku o trzecie miejsce wygrał Patryk Gryacjalny.

Tabela końcowa:

1) Jarosław Pisarski
2) Paweł Tomala
3) Patryk Gryacjalny
4) Szymon Tomala
5) Dariusz Chodzidło
6) Łukasz Chodzidło
7) Adam Rymarczyk
8) Rafał Czaja
9) Aleksander Tracki

O godzinie 1800 rozpoczął się turniej dla starszych. Tutaj obowiązywała metoda mieszania (grupowo – pucharowych). W rozgrywkach udział wzięło osiem osób.

Gr. A
Magdalena Tyrała 6p.
Sebastian Poloczek 3p.
Magdalena Pisarska 3p.
Seweryn Gorol 0p.
Gr. B
Marcin Kalisz 9p.
Agnieszka Tyrała 3p.
Piotr Gorol 0p.
Maciej Tabacki 0p.

Następnie odbyły się mecze półfinałowe zwycięskich par z grup:

Magdalena Tyrała - Marcin Kalisz 2 : 0
Agnieszka Tyrała – Sebastian Poloczek 2 : 1

W meczu o trzecie miejsce spotkali się:

Sebastian Poloczek – Marcin Kalisz 2 : 1

O zwycięstwo zażarcie i zawodowo walczyli:

Magdalena Tyrała – Agnieszka Tyrała 2 : 0

Oto końcowe wyniki:

1) Magdalena Tyrała
2) Agnieszka Tyrała
3) Sebastian Poloczek
4) Marcin Kalisz
5) Magdalena Pisarska
6) Piotr Gorol
7) Maciej Tabacki
8) Seweryn Gorol

Kierownik świetlicy: Mariusz Dawid

14 lutego 2016

Ferie zimowe w klubie

ferie01 (128 kB)
Kierownik świetlicy: Mariusz Dawid

3 lutego 2016

Turniej SKATA - klasyfikacja po XI rundach

160203_ts (144 kB)
Kierownik świetlicy: Mariusz Dawid

3 lutego 2016

TURNIEJ „FIFA 16” 0 PUCHAR SOŁTYSA

160203_tf (174 kB) Turniej FIFA16 Turniej FIFA16 Turniej FIFA16 Turniej FIFA16 Turniej FIFA16 Turniej FIFA16 Turniej FIFA16 Turniej FIFA16 Turniej FIFA16 Turniej FIFA16
Kierownik świetlicy: Mariusz Dawid

3 lutego 2016

Liga w „Tysiąca” dla młodzieży

160203_lt (105 kB)
Kierownik świetlicy: Mariusz Dawid

3 lutego 2016

Mini liga piłkarzyków

160203_mlp (91 kB)
Kierownik świetlicy: Mariusz Dawid

3 lutego 2016

Turniel tenisa stołowego

160203_tts (81 kB)
Kierownik świetlicy: Mariusz Dawid

12 stycznia 2016

Ciąg dalszy mini ligi „piłkarzyków”

Mini liga piłkarzyków przeznaczona jest dla dzieci do 12 roku życia. Odbywają się dwa razy w tygodniu, we wcześniej zaplanowane dni. W rozgrywkach dotychczas uczestniczyło 12 zawodników i zawodniczek. Same rozgrywki odbywają się w jednoosobowych drużynach, a mecze toczone są do 9 bramek – obowiązuje metoda pucharowa, włącznie z półfinałem i finałem. Zasady oparte są na wytycznych podobnych konkurencji odbywających się na terenie Polski. Poniżej została przedstawiona tabela wyników po rozegraniu pięciu rund.

Tabela mini ligi „piłkarzyków”

Miejsce

Imię i nazwisko

Wynik

1

Aleksander Tracki

20 p

2

Laura Zaczek

16 p

3

Paweł Tomala

14 p

4

Weronika Krajewska

13 p

5

Emilia Tomala

10 p

6

Szymon Tomala

9 p

7

Magdalena Tomala

8 p

8

Kacper Zaczek

5 p

9

Rafał Czaja

4 p

10

Kacper Kłysz

3 p

11

Aleksandra Skwarek

2 p

12

Julia Golec

0 p

Kierownik świetlicy: Mariusz Dawid

12 stycznia 2016

Mini liga w tysiąca

Od grudnia 2015 roku odbywa się w świetlicy środowiskowej, którą niektórzy nazywają klubem w remizie O.S.P. Śmiłowice, liga gry karcianej w „Tysiąca”. Odbyło się już osiem rund. W samych rozgrywkach na razie bierze udział czternaście osób, a rozgrywki cieszą się dużą popularnością. Poza graczami na ligę przychodzi dość duża liczba kibiców. Same rozgrywki są zacięte i przynoszą wiele emocji. Gra ta przeznaczona jest głównie dla młodzieży od 16 roku życia oraz dorosłych. Poniżej zostaną przedstawione podstawowe i główne zasady obowiązujące w rozgrywanej lidze „Tysiąca. Dodać należy że zapisy do danej rundy odbywają się w dniu rozgrywek.

Zasady główne:

 1. Liczba graczy dowolna. Przy stoliku zasiada od 2 do 4 graczy losowo dobranych.
 2. Liga przeznaczona dla osób od 16 roku życia.
 3. Czas gry jest zależny od liczby graczy , ale nie może przekroczyć 60 minut.
 4. Zwycięzcą zostaje osoba, która w danej rundzie jako pierwsza uzyska co najmniej 1000 punktów. Punkty zapisywane w lidze są sumą punktów zdobytych w poszczególnych rundach.
 5. Gra przeprowadzana jest za pomocą talii 24 kart, od 9 do asa. Przy czym para dama z królem tego samego koloru – w każdym z czterech kolorów , tworzą „meldunki” o wartościach 40, 60, 80 i 100 punktów (w zależności od koloru).
 6. Sama rozgrywka odbywa się zgodnie z zasadami przyjętymi w całej Polsce podczas turniejów oraz mistrzostw.
 7. Meldunki:
  • pik ( wino ) – 40
  • trefl ( żołądź ) – 60
  • karo ( dzwonek ) – 80
  • kier ( czerwień ) – 100
 8. Wartości punktowe kart:
  A – 11p, 10 – 10p, K – 4p, D – 3p, J – 2p, 9 – 0p.

Tabela rozgrywek w tysiąca po ośmiu rundach

Miejsce

Imię i nazwisko

Wynik

1

Magdalena Pisarska

6540 p

2

Mariusz Dawid

4910 p

3

Sebastian Poloczek

3850 p

4

Tomasz Copik

3360 p

5

Jarosław Pisarski

3350 p

6

Mirosław Pisarski

3320 p

7

Norbert Ciborowski

3260 p

8

Marcin Kalisz

3110 p

9

Adam Błaś

2930 p

10

Seweryn Gorol

2800 p

11

Maciej Dawid

2210 p

12

Kamil Poloczek

2030 p

13

Daniel Knapczyk

1610 p

14

Adrian Golec

1500 p

Kierownik świetlicy: Mariusz Dawid

12 stycznia 2016

Zaproszenie !!! Kolejna edycja turnieju FIFA 16

W najbliższą sobotę 16 stycznia 2016 roku zapraszamy na Turniej FIFA 16 o Puchar Sołtysa, który odbędzie się w klubie – świetlicy znajdującej się w remizie O.S.P. Śmiłowice. Zapisy będą się odbywały od wtorku 12.01.2016 do soboty 16.01.2016 do godziny 13.00 u kierownika świetlicy Pana Mariusza Dawida. Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 14.00 właśnie w wymienioną sobotę sprawdzeniem obecności graczy i losowaniem do poszczególnych grup, bo taka forma rozgrywek będzie obowiązywać. Jeszcze raz zapraszamy młodzież od lat 16 ( dla młodszych dzieci turniej odbędzie się dwa tygodnie później 30 stycznia – o czym jeszcze zawiadomimy ). W tym turnieju będzie obowiązywać niżej przedstawiony regulamin.

Regulamin turnieju FIFA 2016 dla starszych

 1. W turnieju bierze udział młodzież od lat 16 oraz dorośli.
 2. Każdy gra dowolnie wybraną na początku rozgrywek drużyną ligową lub narodową i gra nią do samego końca turnieju. Drużyny mogą się powtarzać.
 3. Na początku rozgrywki są prowadzone w grupach po cztery lub trzy drużyny. Z każdej grupy do dalszych rozgrywek awansują dwie pierwsze drużyny danej grupy.
 4. Dalsze mecze będą rozgrywane metodą pucharową. Na zakończenie odbędą się mecze: o trzecie i drugie miejsce oraz finał:1 miejsce.
 5. Mecze rozgrywane systemem pucharowym przy remisie w normalnym czasie, będą rozgrywane dzięki dogrywce, a następnie rzutom karnym.
 6. Mecz składa się z dwu połów po 4 minuty każda.
 7. Bezpośrednio przed monitorem siedzą dwaj gracze aktualnie rozgrywający mecz. Reszta uczestników znajduje się za nimi.
 8. Podczas turnieju nie wolno spożywać alkoholu i używać wulgaryzmów. Mają obowiązywać zasady fair play.
 9. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmian w regulaminie i rozgrywkach.
Kierownik świetlicy: Mariusz Dawid

ARCHIWUM

ŚWIETLICA PRZY O.S.P. ŚMIŁOWICE 2015

ŚWIETLICA PRZY O.S.P. ŚMIŁOWICE 2014

ŚWIETLICA PRZY O.S.P. ŚMIŁOWICE 2013Jesteś

gościem na tej stronie
od 2 lutego 2013 r.


Reklama Reklama Reklama
Administrator strony

Copyright © 2013 gmb. All Rights Reserved.